Kúpiť lyžiarské prilby – e-shop

Sprievodca výberom
prilieb


Lyžiarské prilby  >  Geniálna detská prilba sa volá Vision One MH

Geniálna detská prilba sa volá Vision One MH

Pre zjazdové lyžovanie, snowboarding, ale aj sánkovanie alebo korčuľovanie je tu aktuálne kvalitná detská prilba za skvelú cenu. Volá sa Vision One MH.

Škrupina prilby je vyrobená z odolného plastového materiálu s pomocou technológie in-mold, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou. Prilba má štýlový dizajn, prateľné ušné vypchávky, vetracie otvory, bezpečnostné zapínanie a dobře držia okuliare. Kúpite ju vo veľkostiach M (54 – 58 cm) a S (51 – 54 cm).

Detská lyžiarska prilba Vision One MH

Prilba: nutnosť, ale aj módny doplnok

Odborníci preukázali, že bezpečnostné prilby mnohonásobne znižujú riziko ťažkého poranenia v oblasti hlavy pri páde, čo je hlavným dôvodom, prečo by bezpečnostná prilba vášmu dieťaťu nemala chýbať. Pritom môže byť aj trendy, ako vidíte!

Využite nákup na splátky

Při nákupe v celkovej hodnote od 100 € do 5 000 € (s potvrdením o príjme manželky alebo manžela až do 7 000 €) je možné využiť splátky. Pripravili sme pre vás Vianočný splátkový festival s Quatro: Nakúpte teraz, plaťte až o 3 mesiace! Vďaka tomu môžete trendy zimné kúsky kúpiť celej rodine. Prezrite si v pokoji domova našu ponuku športových potrieb pre všetky generácie.

Zdieľajte článokOdporúčame lyžiarské prilby


Ďalšie novinky

Kam na lyže v lete?

Extrémne nadšení lyžiari vyrážajú za snehom aj v lete. Aké majú možnosti?

Prečo nosiť lyžiarske prilby?

Hlavný dôvod je jasný. Lyžiarske helmy zmierni pri páde negatívne dopady na vaše zdravie a ochráni pred zdravotnými následkami po nehode vašu hlavu. Často by bez nej boli následky pádu na lyžiach, alebo snowboardu smrteľné.

Lyžiarské helmy 2016 – tipy a trendy

Najpredávanejšie lyžiarské prilby zimnej sezóny 2015 / 2016 sú od značky Worker, prísne testované podľa EU noriem. Medzi trendy farby patrí carbon, čierny grafit a červená.

všetky novinky